Stávková kancelária Sportingbet
Stávková kancelária Sportingbet
 
DOXXbet
Bwin
Unibet
Expekt
Sportingbet
Lopta
 
 

Sportingbet

REGISTRÁCIA TU

Skvelá stávková kancelária Sportingbet je kompletne v Českom jazyku a podľa hodnotenia Egameingu je to najlepšia stávková kancelária.

Sportingbet

Sportingbet určite patrí medzi kancelárie určené pre nie príliš skúsených hráčov. Na svojich stránkach totiž svojim zákazníkom umožňuje úplnú a dokonalú prehladnosť. Veľkou výhodou je možnosť nízkeho vkladu a aj pomerne nízkeho limitu pre výber výhry. Stávková spoločnosť Sportingbet pôsobí na trhu internetových stávok už od roku 1998. Spoločnosť Sportingbet je akciová spoločnosť a jej akcie sú verejne obchodovateľné na AIM Londýnskej burze. V súčasnosti je v spoločnosti Sportingbet registrovaných vyše 3,9 milióna užívateľov z celého sveta. Títo užívatelia majú k dispozícií až 21 jazykových mutácii internetových stránok, medzi ktoré patrí aj česká verzia.

Vklady peňazí.
Vklad je veľmi jednoduchý. Po prihlasení na Sportingbet účet, kliknete na "múj účet". Tu máte možnosť navýšiť si svoj účet máte aj možnosť výberu výhry. Taktiež ponúkajú podrobnú štatistiku tiketov, možnosť zmeny Vašich osobných údajov a hesla a nastavenia typu kurzov. Po kliknutí na "Navyšte si Váš účet" sa Vám otvorí stránka a nájdete možnosti ako si navýšiť účet. Sportingbet príjma peniaze nasledujúcimi spôsobmi: Bankovný prevod na ich účet u Raiffeisenbank a.s., Kreditnou / Debetnou kartou, Moneybookers, NETeller, FirePay, DirectTeller, Personal Cheques, Cashiers Cheques, Bankers Drafts.

Výbery peňazí.
Výbery peňazí fungujú ako všade inde a sú bez poplatku. Výber je jednoduchší ako vklad. Na výber peňazí zo Sportingbet sa dostaneme z tej istej stránky z ktorej sme sa dostali na vklad na účet. Znovu kliknite na spôsob výplaty ktorý je pre Vás vhodný.

Výhody:

  • Pripisovanie výhier sa deje okamžite.
  • Vyššie kurzy ako iné stávkové kancelárie.
  • Neplatíte žiadne manipulačné poplatky.
  • Ponuka v češtine.
  • Zákaznícká linka v Slovenčine a češtině.
  • Ponuka bonusu až do 700 Kč.
  • Vklad mnohými spôsobmi.
  • Live stávky (stávky v priebehu zápasov).

Možnosti stávkovania:
Stávková spoločnosť Sportingbet ponúka širokú ponuku stávkových príležitostí. Každú sekundu je na jej internetových stránkach uzatvorených až 14 stávok. Tipovať je možné aj počas priebehu stretnutia na vybrané udalosti. Samozrejmosťou je, že neplatíte žiadne manipulačné poplatky a domáce športové udalosti nie je nutné tipovať vo viackombinácii.

Kasíno:
Internetové kasíno Sportingbet obsahuje všetky bežné kasínové hry, akými sú napr. ruleta, blackjack, poker, kocky, hracie automaty a ďalšie. Všetky hry môžete hrať pre zábavu i o peniaze. Progresívny jackpot v kasíne bežne dosahuje sumu až niekoľko stotisíc dolárov. Každá hra má súkromnú aj viacužívateľskú verziu.

Herňa pokeru:
Herňa pokru je miestnosť určená na hranie kartového pokru. V tejto herni sa nehrá proti kasínu, ale hráči tu hrajú proti ostatným hráčom. Týmto spôsobom je možné zahrať si online partiu pokeru s hráčmi z celého sveta. K dispozícii je pre začiatočníkov, alebo menej skúseným hráčom aj škola pokru. Poker môžete hrať pre zábavu i o peniaze. Sportingbet usporiaduváva aj rôzne pokerové turnaje.

Ako sa zaregistrovať a získať bonus?

Kliknite nižšie na odkaz Chcem stávkovať v Sportingbet, zaregistrujte sa, vyberte spôsob platby a následne vložte peniaze v požadovanom množstve na váš stávkarský účet. Internetová stávková kancelária vám pripíše na účet bonus ihneď, akonáhle budú peniaze prevedené.

Chcem stávkovať v Sportingbet !

 
 
 
BWIN
 
 
Expekt