Stávková kancelária DOXXbet
Stávková kancelária DOXXbet
 
DOXXbet
Bwin
Unibet
Expekt
Sportingbet
Lopta
 
 

DOXXbet

REGISTRÁCIA TU

Stávková kancelária DOXXbet, ktorá funguje už od roku 1994 začínala na Slovensku ako sieť kamenných stávkových kancelárii. O niečo neskôr DOXXbet prešiel na najmodernejšiu formu tipovania - online tipovanie cez internet. Po získaní medzinárodnej licencie sa táto moderná a rýchlo napredujúca spoločnosť začala venovať regiónom strednej Európy.

Doxxbet

Registrácia je plne v slovenskom jazyku a je veľmi jednoduchá.

Vklady peňazí:
Vklad peňazí na hráčsky účet je veľmi jednoduchý, nakoľko DOXXbet vlastní účty vo viacerých Slovenských bankách. Najjednoduchším spôsobom vkladu stále zostáva použitie kreditnej / debetnej karty. (VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD). Pokiaľ takúto kartu nevlastníte, môžete využiť klasický prevod na účet v Slovenskej banke (neplatíte poplatky za prevod do zahraničnej banky). DOXXbet vlastní účty v týchto Slovenských bankách - ČSOB, Slovenská sporiteľňa, Tatrabanka, Unicredit Bank, VUB. Z ďalších možností vkladu tu nájdete sporopay Slovenskej sporiteľne, Neteller, alebo Moneybookers..

Výbery peňazí:
Výber peňazí je veľmi jednoduchý. Môžete si poslať peniaze priamo na účet vo Vašej banke klasickým bankovým prevodom, alebo použiť niektorú z internetových peňaženiek (Neteller, Moneybookers).

Výhody stávkovej kancelárie DOXXbet:

 • Rýchle a spoľahlivé preplácanie výhier.
 • Minimálna čiastka ktorú môžete vložiť na svoj hráčsky účet je 5EUR.
 • Poplatky za vklad na hráčsky účet sú 0%.
 • Poplatky za výber z hráčskeho účtu sú 0%.
 • Minimálna suma na prevod z hráčskeho účtu na Váš bankový je 10 EUR a maximálna 3 000 EUR.
 • LIVE stávky - Tipovanie počas zápasu.
 • Minimálna stávka je v hodnote 0,5 EUR.
 • Pekná, jednoduchá a prehľadná stránka.
 • Slovenská infolinka s miestnym telefónnym číslom.
 • Priateľský bonus za získanie Vašich priateľov pre DOXXbet.

Nevýhody::

 • Chýba tu poker herňa a hry (sú v rekonštrukcii).
 • Musíte vlastniť účet v Slovenskej banke.
 • Menší počet LIVE stávok.

Kurzové stávky:
Stávková kancelária DOXXbet si zakladá na rýchlom vyplácaní výhier a tým sa aj preslávila medzi tipérmi. Jednoduchý a príjemný design tejto stávkovej kancelárie spĺňa najvyššie parametre online stávkovania. Nájdete tu obrovský výber z klasických športových stávok, ale aj nešportové podujatia.

Kasíno:
V kasíne DOXXbet nájdete obrovské množstvo hier, ktoré sa Vám určite budú páčiť. Od klasickej rulety, cez videopoker až po slots. Po registrácii získate možnosť hrať tieto hry o skutočné peniaze, alebo si môžete zahrať len pre zábavu a vyskúšať si rôzne stratégie.

Ako sa zaregistrovať a získať bonus?
Kliknite nižšie na odkaz Chcem stávkovať v DOXXbet. Po presmerovaní na stávkovú kanceláriu DOXXbet kliknite na tlačítko REGISTRÁCIA. Vyplnte pravdivo formulár, aby ste nemali problémy pri výbere peňazí. Momentálne DOXXbet ponúka bonus 100% až do výšky 50 EUR a získate ho tak, keď do 7 dní od vykonania prvého vkladu pošlete na mail bonus@doxxbet.com výšku Vášho prvého vkladu a registračný kód. Pre istotu si prečítajte podmienky pre získanie bonusu a postupujte podľa neho, nakoľko sa už mohol zmeniť. Ja som o Bonus požiadal a nemal som s tým žiadne problémy..

Chcem stávkovať v DOXXbet !

 
 
 
BWIN
 
 
Expekt